Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Živnostník ručí za dlhy celým majetkom, môže prísť aj o dom

Otázka
Dobrý večer, potrebovala by som poradiť ohľadom založenia voľnej živnosti. Ak by som podpísala dohodu/zmluvu tak to funguje, že ak by tam bolo uvedené napr, že keď niečo spravím zle alebo nespravím dostanem sankcie.

Čiže ked nemám žiadnu zmluvu s takou klauzulou tak nemám za čo ručit. Nebudem ručiť majetkom. Je možne aj takúto dohodu spraviť aby som bola chranená ako živnostník?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.