Referencie

Poradili sme im na začiatku, radíme im aj dnes…

Vybrali sme pre Vás niekoľko zaujímavých referencií z portfólia našich obchodných partnerov, klientov a spolupracovníkov:

PaedDr. Ladislav Hrivko, Slovkred, spol. s r. o. Poprad

S Erikom Kubičkom som v roku 2003 spolupracoval na projekte výstavby motorestu „Goral“, v rámci ktorého sme sa uchádzali o podporu z eurofondov. Motorest sa stal skutočnosťou a dodnes prosperuje aj vďaka jeho práci, na základe ktorej nám boli požadované prostriedky pridelené. Táto spolupráca je doteraz jednou z mojich najpozitívnejších skúseností s podnikateľským poradenstvom. Profesionalita, orientácia na výsledky a zákazníka ako aj seriózne jednanie sú atribúty, ktoré si v podnikaní veľmi cením.

Marián Hossa, slovenský hokejový reprezentant, víťaz Stanley Cupu, HOSS CORP, a.s. a HOSS Heroes, n.o.

S Mirom Kubisom už som toho niečo zažil a poznáme sa nejaký ten rok. Oceňujem, že hneď od začiatku mojich podnikateľských aktivít mi radil, ako na to a v prvom rade hájil vždy moje záujmy. Som rád, že s podnikateľskými začiatkami sme naštartovali prostredníctvom našej neziskovej organizácie aj dobré veci ako pomáhať iným a verím, že týmto budem inšpirovať aj Vás začínajúcich podnikateľov!

MODI-S, spol. s r. o.

Vedenie účtovníctva účtovnou kanceláriou Andrei Orgoníkovej nám znížilo náklady na zamestnancov, prevádzkové náklady (náklady na energie, vybavenie kancelárie – PC, tlačiareň, software, školenia a odborná literatúra atď.). Servis, ktorý dostávame, je okrem toho najvyššej kvality.

Viera Jantošovičová, majiteľka siete Orange predajní

Miro Kubis je nielen môj brat, ale aj poradca od začiatku mojich podnikateľských aktivít. Na začiatku bola jedna predajňa Orange a dnes už ich prevádzkujeme niekoľko. Je veľmi dôležité a lepšie mať schopných ľudí okolo seba hneď od začiatku a naštartovať biznis tým správnym smerom, než naprávať nedostatky neskôr. Som rada, že sa na Mira môžem obrátiť s čímkoľvek aj dnes a vypočuť si jeho nezávislý názor. Vznik portálu malepodnikanie.sk určite ocenia mnohí začínajúci podnikatelia a verím, že na základe poskytnutých informácii si budú vedieť nájsť tú správnu CESTU!

Ing. Igor Matejov, predseda, Coop Jednota Trenčín, s. d.

S Erikom Kubičkom dlhé roky spolupracujeme v oblasti podnikového vzdelávania. Naši zamestnanci sú s jeho prácou veľmi spokojní a sám môžem potvrdiť, že s ňou mám tie najlepšie skúsenosti.

Viktor Černek, majiteľ firmy na rozvoz pizze

Podnikateľské začiatky nie sú na Slovensku vôbec jednoduché, a preto keď sa už po dlhom uvažovaní rozhodnete do toho ísť, tak je super mať po ruke človeka so skúsenosťami, ktorý sa vyzná. Miro Kubis mi trpezlivo vysvetľoval niekoľko rokov všetky pre aj proti, aby som sa nakoniec rozhodol po rokoch strávených prácou v zahraničí spraviť si svoj malý biznis a pracovať pre seba.

Mgr. Juraj Pasovský, riaditeľ I. Základnej školy v Prievidzi

S pánom Kubičkom som nedávno spolupracoval na projekte modernizácie športového vybavenia a osvetlenia telocvične našej základnej školy, v rámci ktorého sme žiadali o grantovú podporu. Táto spolupráca bola pre mňa, ako pre riaditeľa školy, cennou skúsenosťou najmä čo sa týka inovatívneho prístupu k riešeniu problémov bez zaťažovania rozpočtu školy.

Jakub Slovakia, spol. s r. o.

Okrem zníženia nákladov, je veľká výhoda, že nemusím sledovať termíny daňových podaní, všetky legislatívne zmeny sa automaticky premietnu do účtovníctva, zodpovednosť za správnosť spracovania údajov a dodržanie termínov predkladania účtovných výkazov, daňových priznaní a hlásení. Toto všetko nám bezchybne funguje s firmou pani Orgoníkovej.

Peter Neveriš, športový agent

Byť v správnom čase na správnom mieste nie je jednoduché, ale keď máte pri sebe človeka, ktorý Vám s tým pomôže a spojí pár ľudí, tak je to jednoduchšie. Miro Kubis hovorí, že rob to, čo ťa baví a máš k tomu nejaký vzťah. Vždy som mal blízko k hokeju, a preto som veľmi rád, že dnes môžem zastupovať špičkových slovenských hokejistov a táto práca ma napĺňa.

Reatrading, spol. s r. o.

Vzhľadom nato, že sme malá firma, nepotrebujeme zamestnať účtovníčku na plný úväzok, a na dohodu sme pracovníčku nedokázali udržať na dlhšie obdobie. Striedaním účtovníčok nám vznikali nezrovnalosti v evidencii, zodpovednosť za spracovanie bola na majiteľovi. Pri vedení účtovníctva spoločnosťou pani Orgoníkovej sme tieto problémy vyriešili a sme spokojní.

Branislav Blažej, majiteľ T-centrum a kaviarne

S Mirom sa poznáme už veľmi dlho a v čase mojich podnikateľských začiatkov to bol človek, s ktorým som prekonával prvé prekážky, vypracovával podnikateľské zámery a dostával veľmi užitočné rady. Bolo veľmi dôležité mať okolo seba takých ľudí, ktorí Vám pomôžu naštartovať podnikateľské plány správnym smerom a vyvarovať sa chýb, ktoré Vám sťažujú dosahovanie stanovených cieľov.

Michal Košút, majster Európy a vicemajster sveta vo vodnom motorizme

Vodný motorizmus, ktorému sa venujem už takmer 10 rokov, je finančne náročný šport. Bez poradenstva a pomoci ľudí, ako je Erik Kubička, by som nielenže nedosiahol žiadne úspechy, ale tento šport by som vôbec nemohol robiť.