Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Živnosť - predaj

Otázka
Dobrý deň. Chcem si založiť voľnú živnosť - predaj a kúpa tovaru maloobchod.
Chcela by som predávať oblečenie, ale výhradne cez facebookovú stránku.
Zaujímalo by ma, či sa to takto dá, alebo musím mať eshop ? Chcela by som, aby zákazníci platili iba na môj účet, v tom prípade potrebujem e pokladňu ? Tovar by som chcela skladovať doma a odtiaľ by som odosielala zákazníkom tovar slovenskou poštou. Zaujímalo by ma tiež , či sa môže tovar posielať obyčajne cez poštu, alebo musím mať zmluvu s nejakou kurierskou spoločnosťou ? Ďakujem pekne
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.