Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma živnosť PD A1

Otázka
Dobrý večer, plánujem ísť pracovať do zahraničia s remeselnou živnosťou, na vystavenie formuláru PD A1 potrebujem faktúru, alebo faktúry, je jedno v akej sume sú? Prípadne či možem túto faktúru faktúrovať kolegovi ktorý má tiež 2 mesiace otvorenú živnosť.
Takže na vystavenie A1-ky potrebujem živnostenské oprávnenie, fotokopiu zmluvy, fotokopiu faktúry alebo faktúr, nič viac? Ďakujem za skorú odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.