Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma zivnost na Slovensku pro ceskeho platce dph

Otázka
Dobry den
obracim se na Vas s prosbou o radu.
Mam v CR zivnost ale obchod jsem jiz zavrel a jeste rok budu platce DPH. Chci zalozit pobocku zivnosti nebo novou zivnost na Slovensku na volnou zivnost - dokoncovaci stavebni prace. Budu na Slovensku platce DPH kdyz celkovy obrat za rok bude max 12 000 euro? prenasim ssebou na Slovensko povinnost k DPH z ceska?
moc dekuji za odpoved
Hoferek Ales
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.