Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Zivnost alebo sro ak zijem v UK

Otázka
Dobry den,

Chcela by som si zalozit stranku s online sluzbami v oblasti interieru a prevadzkovat ju na SK. Zijem v Londyne a som tam teda aj danovym residentom. Zaujimalo by ma, ci je vyhodnejsie si zalozit zivnost na SK alebo sro a ci budem musiet platit dan na tu istu sluzbu aj na SK aj v Spojenom Kralovstve. Taktiez ako to funguje, co sa tyka platenia do socialnej poistovne? Vopred dakujem za akukolvek radu.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.