Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Živnosť a materská dovolenka

Otázka
Dobrý deň prajem,v marci tohto roku som si otvorila živnosť ako SHR,kvôli žiadosti o príspevok z EÚ. Teraz 20.8 nastupujem na materskú dovolenku.Kedže zatiaľ nijako nepodnikám v tomto odbore,teda nemám žiadne zisky,budem podávať nulové daňové.Neplatím si ďalej žiadne poistenie.Moja otázka znie,kedže nemám nárok na príspevok až po narodení dieťaťa, aké zmeny ma ako živnostníčku do pôrodu (októbra) čakajú a kde všade som povinná niečo nahlasovať? A môžem mať otvorenú živnosť aj naďalej? Za váš čas ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.