Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Živnosť a exekúcia

Otázka
Chcela by som sa opýtať. Mám exekúciu a chcem si ju splatiť, ale nemám z čoho. Tak chcem požiadať úrad práce o príspevok na živnosť a otvoriť si živnosť. Lenže sa bojím toho, že keď splním všetko čo chcú od školenia po testy a obhajobu, tak neviem kde mi pošlú príspevok keď ja nemám účet, pretože už asi 5 rokov nepoužívam banku, keďže mi účet zablokovali a je mi jasné že zablokovali asi všetky banky na slovensku na moje meno.
Je to možné nejako spraviť, aby mi z úradu práce poslali príspevok nie na účet, ale v hotovosti? Je tam nejaké riešenie? Ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.