Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Zárobok popri podnikaní

Otázka
Nechcem spamovať, ale keď si čítam ako je to pri živnosti popri zamestnaní tak tomu nerozumiem.

Pracujem na TPP a firma pre ktorú som pracoval potrebuje aby som im spravoval systém, ktorý som im vytvoríl. Nechce sa mi moc zakladať živnosť a riešiť všetky papierovačky, ak mesačne by som s toho mal mať minimálne 300 euro mesačný fix.

1. ak by som založil živnosť a účtoval koľko by mi z tej sumy zostalo
2. neexistuje nejaký iný spôsob prevedenia prostriedkov (darovacia zmluva, autorská zmluva) fakt by som sa rád vyhol zakladaniu živnosti
3. existuje nejaká overená firma, ktorá by poskytovala niečo ako účtujem na tú firmu a ona my vyplatí povedzme 80% a nič nemusím zakladať.

Ak to sem nepatri a vedel by mi poradiť nejaký účtovník napíšte mi kontakt ideálne z Petržalky.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.