Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma zaciatok podnikania

Otázka
Dobry den,

Chcel by som zacat podnikat v oblasti sluzieb – prevadzkovat FITNESS CENTRUM, v ktorom by som poskytoval okrem ineho aj poradenske sluzby. Zatial mam vypracovany iba navrh podnikatelskeho planu.. Doteraz vsak nemam s podnikanim ziadne prakticke skusenosti, nakolko som studentom vysokej skoly a moje znalosti su zatial iba v teoretickej oblasti. Potreboval by som s niekym prekonzultovat svoj podnikatelsky plan, ale neviem na koho sa mam obratit – na aku instituciu pripadne osobu, ktora by tento navrh odborne posudila. Uvedomujem si, ze bez kvalitne vypracovaneho podnikatelskeho planu nemam ziadnu sancu ziskat v banke uver na rozbehnutie podnikania, preto mi zalezi na tom, aby som poznal odborne stanovisko.

dakujem,
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.