Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Začiatok pestovania

Otázka
Dobrý deň,

chcel by som začať pestovať technické konope a mám ohľadom toho viacej otázok.

1: Aká je potrebná minimálna rozloha pozemku pre pestovanie? Je to možné aj na súkromnom pozemku, ktorý je súčasťou dediny?

2: Nerozumiem presne podmienke, ktorá hovorí, že pri pestovaní musí pozemok obsahovať určitú plochu lesov a tiež určitú plochu vodnej nádrže, okrem plochy pre danú pestovanú plodinu.

3: Je potrebné si založiť spol. s r. o.?

4: Je potrebné určité vzdelanie pre začatie pestovania? Určité zdroje hovoria, že je potrebné stredoškolské alebo až vysokoškolské vzdelanie so zameraním na poľnohospodárstvo. Čo ak som vyštudovaný biochemik?

Ďakujem,
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.