Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma YouTube/ Patreon/ online zárobok

Otázka
Dobrý deň, zaujímalo by ma ako to funguje, keď človek zarába zo stránok ako Patreon alebo teraz populárny Onlyfans - kde si fanúšik zaplatí za exkluzívnu tvorbu iného človeka. Kde môže ísť o rôznu tvorbu - ako sú videá, fotky, blogy aj kresby, sprostredkované jednotlivcom, niekedy aj formou špecifického želania (napríklad nakreslenie portrétu na želanie, nahranie piesne na želanie, atď.)

Spadá to pod umeleckú živnosť alebo pod voľnú, týkajúcu počítačových služieb? Ďakujem za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.