Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma YouTube kanál - vaic autorov

Otázka
Dobrý deň, rád by som sa opýtal na tvorbu na YouTube. Spolu s kamarátom máme kanál a chystáem sa ho speňažniť. Keďže na YouTube sa zarába reklamou asi by bol vhodný predmet podnikanie "Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky", prípadne ďalšie. No chcel by som sa opýtať potrebujeme si založiť s.r.o-čku? Dá sa to aj inak? Na živnosť alebo tak...
Za odpoveď vopred ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.