Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Windows a SZCO

Otázka
Dobry den
prosim vas, ked som zivnostnik, kupujem novy pc a logicky potrebujem aj operacny system (v mojom pripade windows), mozem si zakupit aj verziu pre domacnost (windows home), ked ju chcem dat do odpisu alebo to musi byt verzia windows PRO, aby som si to mohla odpisat? Pripadne, ak by som kupovala PC s uz nainstalovanym systemom, co byva win HOME, musim si v takomto pripade preinstalovat system na PRO?
dakujem za odpoved
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.