Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Vyzivove doplnky stravy

Otázka
Dobry den
Rada by som sa opytala. Chcela by som zacat predavat vyzivove doplnky vlastnej znacky( proteiny vitaminy atd.) nasla som si firmu ktora by mi potrebne doplnky vyrabala a balila do mojich obalov. Potrebovala by som vediet aké certifikáty treba pre slovensky a európsky trh. Teda ktoré konkrétne treba pytat od dodàvatela. Na stránkach som moc toho nenašla. Za každú radu budem vdačná
Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.