Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma vystavovanie faktur

Otázka
Dobry den , mam otvorenu zivnost na Reklamne a marketingove sluzby, a chcela by som sa opytat ci mozem vystvovat faktury s nasledovnym textom:" Fakturujeme vám vykonané marketingové aktivity v oblasti inzercie pre casopis ...".
Obavam sa toho, ze takto vystavena faktura nebude vecne spravna z pohladu obsahoveho vymedzenia cinnosti pri mojej zivnosti.
Dakujem za odpoved a prajem pekny den . Mlynekova
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.