Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Výroba menších drevených výrobkov pre deti a zvieratá

Otázka
Dobrý deň.

Plánujem výrobky z masívu určené pre deti a zvieratá, t.j. menší drevený nábytok a rekvizity na detské fotenie (stoličky, stolčeky, debničky..) a pelechy pre zvieratá do interiéru.

- Pokrýva toto voľná živnosť "Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov"? Čo sú jednoduché drevárske výrobky?

- Aké certifikáty sú potrebné (ak vôbec) k takýmto výrobkom? Napr. nejaký certifikát bezpečnosti, kvality alebo niečo podobné? Kde a ako ich vydávajú?

- Je potrebné ešte niečo ďalšie?

Ďakujem za váš čas.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.