Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Vyroba a pedaj praliniek cez eshop

Otázka
Dobry den, chcem zacat predavat doma vyrobene pralinky. Ake povolenia potrebujem, kedze sú to potraviny (od hygieny, atd.. Kde mam zacat vybavovat, chcem zalozit s.r.o. a predavat hlavne cez eshop ale aj osobne oslovit zákazníkov. Dakujem za odpoved!
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.