Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Vypoved zmluvy o vzájomnej spolupraci

Otázka
Dobrý deň, v 12/2017 som si založil živnosť na istú službu a uzavrel s ďalším SZČO zmluvu s výpovednou lehotou 3 mesiace. Tento týždeň sme sa dosť výrazne nepohodli a chcem uňho skončiť. Lenže odmieta podpísať dohodu o ukončení, je teda nutne poslať mu vypoved vzájomnej spolupráce. Chcem sa spýtať keďže tam sú tie tri mesiace ak si zruším alebo pozastavim živnosť nemôže má nútiť prísť vykonávať prácu ktorú som preňho robil? Neviem ako z toho von. Ďakujem za odpoved
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.