Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma výpomoc rodinných príslušníkov

Otázka
Dobrý deň, chcel by som sa informovať, ako je to s výpomocou rodinných príslušníkov.
Som živnostník a mám malý obchodík. Je možné, aby v ňom občas predávala aj moja žena alebo prípadne aj sestra? Ako sa to rieši papierovo? je potrebné uzatvoriť nejakú dohodu o práci? Ako jej vyplácam odmenu za vykonanú prácu? Je možné, aby napríklad moja manželka občas predávala v obchode, ale nepoberala žiadnu odmenu za prácu? Ďakujem?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.