Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma vyplatenie odmeny pre FO z sro

Otázka
Dobrý deň,
som konateľkou v mojej jednoosobovej sro, ktorá čerpá grant. Jednou položkou grantu je aj odmena za prácu pre mňa ako fyzickú osobu. Je možné, aby som vystavila faktúru alebo pripravila príkaznú zmluvu z sro pre FO, pričom odmenu vyplatím sama sebe z účtu sro na účet FO (tzn. zmluvu za obe zmluvné strany podpíšem ja) alebo ako je možné túto situáciu vyriešiť aby bola právne aj účtovne v poriadku? ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.