Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Vyhradny distributor

Otázka
Vazeny tim malePODNIKANIE.sk,

uz dlhsie pracujem v zahranici, hovorim plynule po nemecky za tie roky som tu ziskala vela kontaktov a uvazujem nad myslienkou vratit sa definitivne domov a osamostatnit sa.

Po poslednej navsteve SR som si vsimla, ze tam chyba dost vela produktov na trhu, ktore tu patria medzi spicku.

Rada by som sa opytala ako zacat ci je to vobec mozne zalozit si sro-cku a stat sa vyhradnym distributorom viacerych produktov naraz alebo aspon jedneho.

Chcela by som nejake spolocnosti oslovit o medzinarodnu spolupracu len takto bez firmy je to velmi neprofesionalne, aky postup by ste mi odporucili?

Je to vobec realny napad?

za kazdu radu Vam budem vdacna, pripadne na kontakt kam by som sa mohla obratit.

S pozdravom
Jana
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.