Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Volnocasove centrum a vydavanie knih

Otázka
Dobry den,

chcem sa spytat, je mozne v ramci volnej zivnosti poskytovat financne a pravne vzdelavanie pre deti a dospelych a vytovorit centrum volnocasove pre studentov,ktory maju tazkosti s ucenim, napriklad centrum by poskytovalo kreativne, tvorive podmienky na ucenie sa inym sposobom zabavnou tvorivou formou, kde by sa radi studenti stretavali po vyucovani a mali by lepsie podmienky na ucenie sa uciva do skoly zaujimavejsou formou. Ide o poskytovanie sluzieb volnocasovych. Mam aj ine svoje napady na podnikanie, ktore ale vyzaduju hlbsie znalosti z roznych oblasti. Povodne som sa chcela venovat mediacii a mozno pocase aj budem, ale to je zatial vo hviezdach, lebo prerusujem studium na VS, ktore je podmienkou na to, aby sa dala vykonavat mediacia. Takze mediacia neskor. Potrebujem na poskytovanie sluzieb aj registracnu pokladnu? Chcem sa spytat, ak by som sa raz venovala aj pisaniu knih ake su podmienky vydavatelstiev na to, aby prijali od zaciatocnicky nejake autorske dielo a vydali ho. Musi mat zaciatocny autor aj svoje financie na vydanie knihy prvej? Ako to chodi na Slovensku alebo v inych krajinach? Dakujem.
Miroslava
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.