Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Volna zivnost

Otázka
Dobry den, chcem sa spytat. Som na rodicovskej dovolenke a chcela by som si otvorit take male studio krasy, nakolko doma to nepripada do uvahy (velmi komplikovane). Chcela by som robir denne, vecerne licenie, upravovat obocie, farbit obocie, lash lift, farbenie mihalniciek... Moja garantka/lektorka na kurzoch mi povedala, ze ak nezasahujem do integrity koze, tieto ukony su podla zakona v rozsahu volnej zivnosti 9602-Sluzby suvisiace so skraslovanim tela a je to uplne v poriadku. Taktiez by som chcela k tomu pridat maloobchod a predavat produkty, s ktorymi pracujem - stetce, licidla, pudre,... Nechcem robit nic z kozmetiky. V ramci volnej zivnost je potrebna aj odborna sposobilost a zivnostenska skuska?Dakujem velmi pekne za odpoved....velmi by ste mi pomohli.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.