Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Voľna živnosť prevadzkovanie kaviarne

Otázka
Dobry deň.
Mala by som zaujem o otvorenie prevadzky kaviarne vramci volnej zivnosti.
V prevadzke by som chcela zabezpecovat predaj zakuskov (odberane z cukrarenskych prevadzok)
Je mozne na zaklade volnej zivnosti rovnako predavat ranajky? (pecivo by som rovnako odberala z pekarenskych prevadzok) jedna sa o napr rozpekane croasany, ktoré by sme v prevadzke plnili ovocim, jogurtom, popr toasty, ktoré by sme tiez chceli plnit napr syrom, sunkou, oblozene chleby, ovsene kase a pod??
Vramci volnej zivnosti musi byt splneny bod predaj na priamu konzumaciu tepelne rychlo upravovanych masovych vyrobkov a obvyklych priloh. (no neviem co mam chapat pod tymi prilohami) a Co Je este mozne pripravovat vramci tej volnej zivnosti. Dakujem za informácie
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.