Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Úhrada faktúry

Otázka
Dobrý deň!

Nášmu odberateľovi (FO nepodnikateľovi) sme vystavili faktúru, poskytli sme mu služby aj materiál. Celková suma faktúry bola 473,23 €. Dohodli sme sa, že odberateľ zaplatí prevodom na náš bankový účet. Namiesto fakturovanej sumy nám však odberateľ poslať 480,00 €. Telefonovala som s ním, že poslal vyššiu sumu, s tým, že bol spokojný so službami a fakturovanú sumu zaokrúhlil smerom nahor. Ako to ale dostanem do účtovnícva, resp. aký je ďalší postup? Výkazy aj DPH sme už odviedli, bola to FA za január.

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

S pozdravom
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.