Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma účet na podnikanie

Otázka
Dobrý deň, zaujíma ma ako fungujú podnikatelia, ktorí majú exekúcie, zablokované účty a aj napriek tomu podnikajú a vystavujú faktúry s účtom? Je na to nejaké riešenie? Môže mať podnikateľ riadne nahlasený a fungujúci súkromný účet vlastnený inou osobou? Môže byť účet napísaný na napr. člena rodiny? V skratke - súkromný účet fugujúci len na účel podnikania ale písaný na inú osobu než podnikateľa / majiteľa firmy? Dá sa to? Prípadne iné riešenie? Vyplatenie exekúcie nie je momentálne možné. .. Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.