Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Tlač - Typ

Otázka
Dobrý deň,
už istú dobu objednávam z Číny gumené púzdra a obaly na Mobily. Začal som kresliť na tablete obrázky ktoré by som chcel podtlačiť alebo oraziť na dané gumenné obaly. Viete mi prosím poradiť nejakú dobrú tlačiaren na potlač na gumené púzdra popr. Plastové / drevenné. Je mi jasné že to je dosť drahá zaležitosť no neviem sa ani odraziť kde začať hľadať alebo aká je najlepšia značka tlačiarne na takéto veci.

S pozdravom
Jozef
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.