Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Svietidla z 3 krajín

Otázka
Dobrý deň,viete mi poradiť aké sú povinnosti pri dovoze čelových a ručných svietidiel s nabíjaním priamo v tele (ako príslušenstvo akumulátor a nabíjačka) z Číny? Je nutné vybaviť nejaký certifikát alebo niečo podobné? Pri čelovkách je priama nabíjačka z elektrickej siete a pri ručnom svietidle je micro usb kábel a k tomu usb adaptér do elektrickej siete

Ak je treba niečo vybavovať,kde?

Vopred ďakujem za pomoc
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.