Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Súkromné auto spoločnika využívané vo firme

Otázka
Dobrý deň,
poprosím Vás o názor, či je možné súkromné auto spoločníka využívať vo firme, zároveň dávať bločky za PHM a opravy za toto do nákládova uplatniť si odpočet DPH na PHM a opravy auta. Zmluva medzi firmou a spoločníkom je podpísaná. Je v nej uvedené, že nákupy PHM a opravy za auto hradím firma. ďakujem za názor
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.