Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma sportovy odbornik v sro

Otázka
dobry den, chcem sa spytat, pokial by bol manzel zaregistrovany v registri FO akonsportovy odbornik a chcel by podnikat vo fungujucej sro staci ked sa do nej zapise a dopise svoju zivnost? pretoze pokial by chcrl podnikat sam ako zivnostnik, musel by este pozidat o povolenie podnikat ako FO- dostal by ico a pouzival by svoj nazov.. dakujem pekne
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.