Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Spolupráca dvoch SZČO

Otázka
Dobrý deň mám otázku sme dvaja začínajúci szčo, pracujeme na zákazkách spoločne a po práci vystavujeme dve faktúry a ku nim prikladáme súpis prác. Moja otázka znie či je v poriadku že máme obaja v súpise prác tú istú činnosť.
Príklad
SZČO 1 Faktúra 1 Suma 50€
Súpis Prác: Inštalácia OS,zakl.balíka
programov, inštalácia
tlačiarne

SZČO 2 Faktúra 1 Suma 45€
Súpis Prác: Inštalácia OS,zakl.balíka
programov, inštalácia
tlačiarne

Napríklad takto.
Za prípadne odpovede ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.