Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma spolufinancovanie podnikatelského zámeru z fondou EU

Otázka
Dobrý deň,
chcem sa informovať o možnostiach spolufinancovania podnikatelského zámeru z fondov EU pre obdobie 2014-2020. Momentálne nepodnikám, ale mám v "hlave" jasný podnikatelský zámer. Pokiaľ ano, zaujímalo by ma predovšetkým...názov operačného programu, postup pri podaní žiadosti o spolufinancovanie z fondov EU, podmienky, výška nenávratnej pomoci a pod..
Ďakujem
Marek
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.