Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Splátkový kalendár za službu

Otázka
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, ako správne vystaviť a zaúčtovať splátkový kalendár za službu, resp. dielo (webstránka). S objednávateľom sme sa dohodli na dátume dodania 30. apríla 2020. S tým, že už začiatkom apríla by som od neho chcel prvú splátku. Dokopy ich bude 5, povedzme po 500 €.

Nie som si istý, či mám na každú splátku vystaviť samostatnú faktúru, alebo vystaviť iba jednu faktúru pri dodaní a v zmluve o diele špecifikovať všetky platby.

Prosím, poraďte. Ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.