Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma slovenske sro cesky jednatel koronavirus

Otázka
Dobrý den,
mam založeno sro na Slovensku a jsem z Moravy. Momentálně nemohu vycestovat za prací a jednáním na Slovensko nebo jsou nějaké vyjímky. Na infolince MZV SR mě bylo sděleno, že pokud nemám občanství nebo povolení k trvalému pobytu tak mám smůlu. pracuji na památkách a v současné době přicházím o všechny zakázky. Děkuji Hoferek
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.