Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Shr na sro

Otázka
Dobry den, mam otca ktory je shr a v ramci toho vyraba prieodne tinktury a maste. Kedze uz citi, ze by mal toto remeslo prenechat mladsim (mne :) ) premyslam co vsetko bude treba... Ja som aktualne zamestnany na hpp v IT sektore, ale zvazujem zalozenie firmy sro v ktorej budem pracovat a dodavat IT spuzby... Poradili by ste mi prosim ci je mozne ze by som pokracoval v otcovom remesle pod mojou novou firmou? Teda neviem ci je mozne ze terajsie vyrobky vyrabane a predavane SHR mozu byt vyrabane a predavane cez SRO. On ma spravene (asi 30 rokov stare) je rozbory na tieto vyrobky. To sa da nejako preniest alebo sa to bude musiet dqt robit (po prechode na sro) znova? Dakujem. Martin
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.