Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozšírenie živnosti

Otázka
Dobrý deň,

Už nejaký čas mám vytvorenú živnosť (Zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov) a chcel by som si ju rozšíriť aj na nákup a predaj. Aby som si mohol dávať do nákladov napríklad nákup rôznych el. strojčekov a iných vecí potrebných na prácu. Je potrebné si rozšíriť živnosť alebo úplne spraviť novú s novím cieľom podnikania. Bude potrebné mať už aj prevádzku? Alebo si ju môžem pridať neskôr?

Vopred ďakujem za odpoveď

S pozdravom Michal Rozboril
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.