Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozšírenie živnosti

Otázka
Dobrý večer,

Ďakujem za predošlú odpoveď. Čo sa týka podnikania doma tak nie pracujem ako stolár u rodičov vo firme. Ale staviam dom a chcel by som si začať privyrábať aj doma v dielni. tam budem mať aj trvalý pobyt aj čiže aj sídlo môjho podnikania.

Teraz trochu iná otázka.
Popri práci , ktorú teraz mám si pri vyrábam aj tvorbou www stránok. Chcel by som si to rozšíriť aj do živnosti aby som mohol vystaviť faktúru o vykonaní práce (tvorbu webu)len neviem čo pripísať do živnosti kedže som nič rozumné na internete nenašiel.

Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.