Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozšírenie podnikania

Otázka
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu.
Máme založenú živnosť a predávame textil v predajni. Chceli by sme to rozšíriť o internetový predaj. Je nutné niečo právne zmeniť, doplniť, hlásiť? Alebo stačí len založiť web a držať sa náležitostí? Ako predmet podnikania máme: Kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj, okrem sortimentu viazaných a koncesovaných živností. Takisto sa chcem spýtať či je možné mať iné meno obchodu; a ešte k fakturácií - ak som správne pochopila z vášho článku, nie je potrebné posielať faktúru a ani bloček z ERP, len viesť svoju evidenciu?
Ďakujem za Váš čas a prajem pekný deň.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.