Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozšírenie podnikania

Otázka
Dobrý deň
Chcem Vás poprosiť o radu. Ja už rok podnikám z predajom pečiva, ktoré mi dodáva mala pekárnička. Na tento typ podnikania som dostala aj príspevok z úradu prace. Keďže toto podnikanie sa mi pekne rozbehlo a ponukli sa mi zaujímave možnosti, chcela by som vedieť či môžem už teraz rozšíriť podnikanie, alebo musím čakať dva roky.Jednalo by sa o presťahovanie prevádzky do väčších priestorov, kde z jednej strany by naďalej fungoval predaj pečiva a z druhej strany by bola kaviareň. Samozrejme na otvorenie kaviarní si vybavím dodatočnú živnosť. Za radu a odpoveď Vám veľmi pekne ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.