Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozdiel na faktúre a účte

Otázka
Dobrý deň, mám živnosť a chcela by som predávať cez jeden handmade portál, ktorý si berie províziu týmto spôsobom - faktúru na plnú sumu produktu mám vystaviť zákaznikovi ja ale peniaze pôjdu najprv na ich účet, oni si vezmú províziu a mne pošlú na účet zbytok. Teda na účet mi príde menej peňazí ako ja budem mať na faktúre, nebude to problém? Taktiež ešte neviem aký účet bude uvedený na faktúre, či môj alebo ich, ale predpokladám, že ich keďže im to príde ako prvé. Výdavky mám paušálne a teda predpokladám, že faktúru za ich províziu, mi ako doklad netreba (túto faktúru mi potom pošlú). Vopred ďakujem pekne za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.