Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Ročné zúčtovanie dane

Otázka
Dobrý deň,

mám zamestnanca, ktorý bol prvé 3 mesiace v roku na úrade práce, od 4. mesiaca po dovŕšení dôchodkového veku začal poberať starobný dôchodok a v 10. mesiaci sa zamestnal v našej firme. Aké doklady sú potrebné na vykonanie RZD, resp. aký je postup pri výpočte RZD takéhoto zamestnanca?

Vopred ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.