Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Remeselná zivnost

Otázka
Dobrý deň, rada by som sa informovala čo v prípade ak si chcem otvoriť vlastnu remeselnú živnosť a v danom obore pracujem u zamestnávateľa na zmluvu už 3 roky.
Nemám výučný list v danom obore a chcela by som si otvoriť tuto remeselnú živnosť bez strateného času v škole.je možné si nejakým spôsobom založiť živnosť v prípade že určite si dodatočne školu urobím nakoľko danú činnosť vykonávam a na otvorenie živnosti má blokuje len výučný list.
Prosím o radu a pomoc.
Vopred Vám dskujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.