Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rekreačný poukaz SZČO

Otázka
Dobrý deň,
Prosím Vás je možné zaúčtovať a následne aj v daňovom priznaní si uplatniť rekreačný poukaz pre SZCO v prípade: priateľ je SZCO (spĺňa všetky podmienky na rekreačný poukaz) , faktúra za pobyt bola urobená na jeho meno aj IČO, ale pobyt som pôvodne platila ja zo svojho účtu (až následne mi on poslal peniaze)?
Ďakujem krásne za pomoc
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.