Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma prvá pomoc + pre szčo

Otázka
Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť, či mám nárok na prvú pomoc + za mesiac december ak som mala pozastavenú živnosť od 22.10.do 14.12? Môžem si v období od 14.12.2020 požiadať o príspevok z prvej pomoci +?
Živnosť mám od 3/2017, v období od 22.10.14.12.2020 som ju mala pozastavenú a bola som vedená na úpsvar a požiadala som o príspevok pre szčo 5600€, ktorý mi aj bol vyplatený v 12/2020. V mesiaci 12/21 som ale už nič nefakturovala, tržba je nulová aj v 1/2021.
Má vplyv na prvú pomoc + to, že som dostala príspevok pre szčo a to, že som mala mesiac aj niečo prerušenú živnosť? Príspevok však nie je moja tržba či sa mýlim ?
Za odpoveď vopred ďakujem :)
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.