Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma projektu prvá pomoc pre živnostníka

Otázka
Dobrý deń prajem, potreboval by som pomoc, aké výkazy..a či vobec mam narok na nejaku podporu pre živnostníka. Vyplnil som výkazy za november a december 2021, poslal na úrad. Uhradil nedoplatky na zdravotnej poistovni. Poslal dokumenty o uhradení na úrad. Všetko v poriadku len mi dnes volala pani z úradu, že kedže mam otvorenu živnosť od 03.08.2021, tak mam odvodove prazdniny...že mam napisať žiadost o spatvzatie žiadosti 4A. Další sposob nehovorila..ako postupovat ked mam odvodove prazdniny? Vyplnit nejake ine výkazy opatrenie č. 2? aku možnost...žiaľ, ešte mi neodpovedala na e-mail, ako dalej postupovat..tak to riešim tu..Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.