Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Prispevok na zaciatok podnikania

Otázka
Dobry den, bola som na urade prace evidovana od 7. 9. 2016 Mam zaujem o zalozenie zivnosti a chcela som poziadat o prispevok. Na urade mi bolo povedane, ze musim absolvovat absolventsku prax a az potom mozem ziadat. Prax som absolvovala a nasledne som bola kurze Priprava na podnikanie, ktory sa konal 25.5. Po absolvovani mi 1.6. poslali vzor Podnikatelskeho zameru, ktory mam vyplnit a zaslat na kontrolu. Dnes mi ale bolo povedane na urade prace, ze som bola vyradena z evidencie uchadzacov, lebo som 1. neprisla pre podpis o potvrdeni ucasti. Mozete mi poradit, ako postupovat? Je mozne este postupovat podla krokov z kurzu a zaslat zamer ako sucast ziadosti o zalozenie zivnosti/ziskanie prispevku, alebo to cele padlo kvoli vyradeniu? Dakujem za odpoved.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.