Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Príspevok a podnikanie z UPSVR 2020

Otázka
Dobrý deň,

som evidovaná na úrade práce a teraz 4.marca budú 3 mesiace chcela by som požiadať o príspevok na podnikanie no niekde som čítala,že ešte nemá štát vyčlenené prostriedky na to z rozpočtu.
Vie mi niekto poradiť ako to je či budem mať vôbec šancu niečo vybaviť.

Ďakujem.
Michaela
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.