Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma príspevky pre szčo pri poklese tržieb

Otázka
Zdravím!Všade píšu,že osoba szčo,ktorá má vrátenu alebo pozastavenu živnot nemá nárok na príspevok od štátu pri poklese tržieb,len ak platil povinné odvody do sociálnej poistovne a do zdravotnej poistovne a doteraz ich platí.Ja som v takej situácii,že som tieto odvody platil mesačne celý rok,ale v decembri 2020 som už nemal z čoho zaplatit,lebo som nemal žiadne tržby zo szčo a musel som v decembri pozastavit živnot.V takomto prípade ako dalej postupovat?mám obnovit živnost,aby som mal nárok na príspevok?Za odpoved vopred dakujem!
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.