Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Prevzatie prevádzky po manželovi

Otázka
Manžel podniká ako szco (železiarstvo, rozličný tovar) zároveň je aj zamestnaný na TPP. V jeho obchode, prevádzke som bola od začiatku ja, mala som tiež živnosť, ktorú som pozastavila, platím si naďalej odvody do ZP. Otázka Manžel sa rozhodol zrušiť živnosť, tým by sme prišli o obchod...ja by som chcela pokračovať v tomto podnikaní, tak že by som obchod prevzala, len nevieme čo všetko musíme vykonať pri prevode na mňa a na aké inštitúcie sa obrátiť. VOPRED VÁM Ďakujem veľmi pekne za radu.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.